Zielone ściany w biurze

Zielone ściany we wnętrzach to jeden z najnowszych trendów w aranżacji wnętrz. Dotyczy to zarówno aranżacji w biurach, jak i otwartych przestrzeniach typu open space. Zielona ściana z mchu nada każdemu wnętrzu wyjątkowego, unikalnego charakteru. Jeżeli marzysz o roślinności w swoim biurze, która będzie działała na pracowników uspokajająco i przy okazji będzie oczyszczać powietrze, to żywa ściana z mchu będzie strzałem w dziesiątkę!

Zielone ściany we wnętrzach – ożyw swoje biuro!

Zielona ściana w biurze to jeden ze sposobów, żeby wprowadzić naturę do zamkniętej przestrzeni. Panele z mchu od Office Plus są bardzo proste w montażu, a ich niska waga sprawia, że możesz dowolnie konstruować ściany z roślin i dopasowywać je do wystroju reszty pomieszczenia.
Kolejną z wielu zalet mchu dekoracyjnego na ścianę jest także brak konieczności jego pielęgnacji. Zielone ściany we wnętrzach, zrobione z mchu, nie wymagają podlewania oraz światła słonecznego. Mech czerpie wilgoć z powietrza, a do rozwoju nie są mu potrzebne promienie słoneczne. W przeciwieństwie do ogrodów wertykalnych dbanie o taką ścianę jest niezwykle proste i mało wymagające.

Żywa ściana z mchu w różnych kolorach

Office Plus oferuje zielone ściany w przystępnej cenie. Możesz je eksponować w każdym wnętrzu. Oprócz tego nasze ściany z mchu dostępne są w różnych kombinacjach kolorystycznych. W naszej ofercie znajduje się ponad 16 różnych kolorów mchów! Najpopularniejsze barwy to: lime, olive, fresh green, yellow, carmin, indygo oraz black. Możesz je dowolnie ze sobą łączyć, tworząc unikatowe kombinacje.

Zielone ściany z mchu wykonujemy ręcznie, dzięki czemu każdy projekt jest unikatowy i jedyny w swoim rodzaju.

Meble gabinetowe do biura

Office Plus sprzedaje również meble gabinetowe do biura w Gdyni, które doskonale będą komponować się z naturą we wnętrzu biura. Oferujemy meble z jasnego drewna w przeróżnych kształtach – zarówno krzesła, jak i biurka czy budki akustyczne będą idealnie współgrać z całością.
Meble biurowe z Gdyni od Office Plus to niebywały komfort, połączony z niesamowitą estetyką. Razem z nami możesz stworzyć przestrzeń, w której każdy pracownik będzie miło spędzał czas. A może planujesz użyć zielonej ściany z mchu oraz naszych mebli, żeby urządzić poczekalnię i zrelaksować swoich klientów? Możliwości są nieograniczone. Zadzwoń lub napisz do nas, a na pewno przygotujemy projekt, który Cię zachwyci! A jeżeli jesteś z Gdyni, Gdańsk, Sopotu lub okolic Trójmiasta to zapraszamy do odwiedzin osobistych, żeby poznać nasz zespół i przekonać się na własne oczy, że otoczenie ma znaczenie.