Sprzedaż mieszkań jednopokojowych pod wynajem nad morzem

Ekskluzywne mieszkania 1-pokojowe pod wynajem w Kołobrzegu to najnowsza inwestycja doświadczonego dewelopera Nickel Development. Te komfortowe nieruchomości z aneksem kuchennym są idealne dla singli, par i dla wszystkich osób, które pragną wygodnie zamieszkać nad Bałtykiem. Nowoczesne mieszkania na sprzedaż pod wynajem reprezentują wyjątkową architekturę, która oddziałuje na zmysły. Wyselekcjonowane materiały, takie jak drewno, piasek i beton pozwalają w pełni poczuć chilloutowy, nadmorski klimat. Możesz urządzić je samodzielnie, jednak deweloper oferuje także mieszkania pod klucz, gotowe do komfortowego zamieszkania i zgodne z Twoją wizją oraz potrzebami. Możesz liczyć na profesjonalne i kompleksowe wykończenie w korzystnej cenie za metr kwadratowy.

Komfort w morskim stylu: zalety mieszkań 1-pokojowych pod wynajem w Kołobrzegu

Oferowane mieszkania 1-pokojowe pod wynajem sprawdzą się zarówno jako dochodowa inwestycja nad morzem, jak i jako Twój prywatny azyl, w którym możesz odpocząć i naładować baterie. W ofercie dostępne są także mieszkania 2-pokojowe. Prezentowane apartamenty na sprzedaż w Kołobrzegu mieszczą się w 2 kameralnych budynkach, które zapewniają wyjątkowo atrakcyjną strefę wspólną. Znajdziesz tu sauny, jacuzzi, kominek, wypożyczalnię rowerów, przestronne lobby, a także zewnętrzną strefę plaży. Jeśli interesuje Cię komfortowe i klimatyczne mieszkanie 1-pokojowe pod wynajem z tarasem/balkonem, w bliskiej odległości od morza, świetnie trafiłeś. W każdym budynku znajduje się też przestronna hala garażowa, w której możesz swobodnie i bezpiecznie zaparkować auto.

Twoja oaza spokoju

Nowoczesne osiedle nadmorskich apartamentów to miejsce, w którym czas płynie w zwolnionym tempie. Poszukujesz spokoju, odpoczynku i prywatności albo zależy Ci na dochodowej inwestycji? Mieszkania 1-pokojowe pod wynajem w Kołobrzegu powstały z myślą o Tobie.