Rosnąca popularność telewizji

Rosnąca popularność telewizji

Mimo że telewizja przyciąga mniej widzów niż jeszcze dwadzieścia lat temu, to nadal spoty i reklamy mogą liczyć na milionową publiczność. Jakie zalety mają produkcje video, jeśli chodzi o reklamę w telewizji?

Duża oglądalność spotów

Widzowie nadal korzystają z telewizora i spędzają na tym więcej czasu niż przy wszystkich innych platformach medialnych. Studia produkcyjne tworząc reklamy wiedzą, że ta trafi do większej publiczności niż reklama w gazetach czy radiu. Produkcja telewizyjna jest najbardziej preferowanym formatem treści, zwłaszcza w pokoleniu milenijnym. Rosnąca popularność tabletów i smartfonów, dostęp do Wi-Fi i lepsze plany transmisji danych utrzymują wysoką oglądalność. Oglądanie poza domem odbywa się również za pośrednictwem monitorów telewizyjnych na lotniskach, w klubach fitness, barach, a nawet na stacjach benzynowych.

Wysoka jakość produkcji teleizyjnej

Rozrywka na żywo, sport i popularne seriale telewizyjne przyciągają wiernych i uważnych odbiorców. Produkcja telewizyjna spotów reklamowych doskonale wykorzystuje tę uwagę. Telewizja jest niezbędna dla firm internetowych. Obecność marki w telewizji może nadać firmie wiarygodność i początkowo wystawić ją na znacznie większą liczbę odbiorców niż reklama online. Reklama telewizyjna napędza wszystkie inne formy promocji. Dlatego to właśnie produkcja telewizyjna jest nadal kluczowym rozwiązaniem w zakresie tworzenia filmów, reklam czy spotów. Reklamodawcy będą nadal wykorzystywać telewizję do nakłaniania widzów do angażowania się w bardziej szczegółowe treści online, pielęgnując relacje z konsumentem i budując lojalność wobec marki. Internet pomaga uczynić telewizję bardziej wydajnym medium, a synergia ta będzie się zwiększać z czasem.