Przesyłki za granicę

Przesyłki za granicę

Przesyłkę można dzisiaj nadać nie tylko korzystając z pośrednictwa poczty. W kraju działa wiele firm kurierskich, które realizują wysyłki nie tylko na terenie Polski. Są też takie, które dostarczają przesyłki kurierskie za granicę.

Przesyłki kurierskie za granicę – do jakich krajów można wysłać przesyłkę?

Przesyłki kurierskie za granicą realizowane są przede wszystkim do krajów europejskich. Kurier za granicę dostarcza przesyłki do takich krajów jak między innymi Austria, Belgia, Czechy, Niemcy, Hiszpania, Portugalia, Francja. Czas dostarczenia przesyłki zależy od kraju docelowego.

Na ogół do adresata kurier za granicę dostarcza przesyłkę w ciągu maksymalnie trzech dni roboczych od dnia jej odebrania od nadawcy. Tylko paczki do Francji, Hiszpanii i Portugalii docierają dwa dni później. Powodem jest większa odległość między Polską a tymi krajami.

Jak wysłać przesyłkę za granicę?

Przesyłki kurierskie za granicę to ogromna oszczędność czasu. Kurier za granicę sam odbiera paczkę od nadawcy. Aby zamówić i wysłać przesyłkę nie trzeba nawet wychodzić z domu. Formalności związane z zamówieniem kuriera załatwia się korzystając ze strony internetowej. Wysyłki kurierskie za granicę to także oszczędność pieniędzy.

Tani kurier za granicę to naprawdę niskie ceny. Tani kurier za granicę to także bezpieczeństwo przesyłki. Każda paczka standardowo jest ubezpieczona na kwotę do 1000 zł. Tani kurier za granicę to doskonałe rozwiązanie dla osób prywatnych i firm. Z usługi mogą skorzystać także sklepy internetowe.