Oryginalne i markowe gadżety Superman

Komiks superman oraz jego adaptacje wśród fanów fantastyki i science fiction posiadają rangę kultową. Wiele osób uważa supermana za najpotężniejszego wśród superbohaterów. Osobiście nie chcemy zajmować żadnego stanowiska w tej sprawie. Jednakże jesteśmy prawdopodobnie jednymi z największych fanów superbohatera z planety krypton, dlatego też w naszym sklepie nie mogło zabraknąć gadżetów z jego podobizną.  Nasz Geek sklep – oferuje prawdziwym fanom Clarka Kenta niesamowite gadżety figurki, koszulki i wiele, wiele innych!

Złota, srebrna i brązowa era Supermana

Historia komiksów wydawnictwa DC Comics z superbohaterem z planety krypton sięga lat ‘30 XX wieku. W złotej erze komiksu, czyli w latach ‘30, ‘40 i ‘50 wiele historii naszego bohatera jest dopiero rozwijanych. Superman nie jest postacią tak potężną, jak w filmach czy serialach. W początkowych częściach komiksu Clark Kent walczył z przestępcami, skorumpowanymi policjantami czy nieuczciwymi biznesmenami.

W latach ‘50 srebrnej erze komiksu zaczęły pojawiać się nowe koncepcje związane ze światem. W tym czasie twórcy przedstawili nam świat równoległy. Do supermana dołącza supebohaterka z kryptonu Supergirl. To także czas, w którym w uniwersum DC Comics pojawiają się nowi bohaterowie bazujący na koncepcji Supermana. 

W latach  60 i 80 komiks zaczynał tracić na popularności. Świat stawał się coraz bardziej skomplikowany i złożony. Kluczowym dla utrzymania znaczącej popularności Supermana był film superman z 1978 roku. 

Superman gadżety

W naszym sklepie mamy bardzo szeroki wybór gadżetów symbolizujących postać Supermana. Różnorakie akcesoria oraz pamiątki z najpotężniejszym z superbohaterów to hit. Cieszą się wielkim powodzeniem wśród fanów. Czego szukasz? U nas bez problemów zakupisz:

  • Koszulki supermana
  • Figurki Supermana
  • Kubki z Supermanem
  • Ręczniki z Supermanem

Produkty z naszego sklepu doskonale nadają się na prezent dla fana serii, jaki i każdej osoby zainteresowanej  science-fiction.

Gadżety z superbohaterami dla geeków!

Jeśli superman nie jest Twoim ulubionym superbohaterem, a zamiast niego wolisz uniwersum Avengers, a może Kapitan Ameryka wzbudza Twoją największą sympatię, to nic straconego. Sklep dla geeków  ma bogatą ofertę sprzedażową, która nie ogranicza się tylko i wyłącznie do bohaterów z uniwersum DC Comics! Zapoznaj się z produktami z naszej strony internetowej i wybierz taki, który pasuje do Ciebie!