Mieszkania z aneksem kuchennym w Dąbrówce na sprzedaż

Nickel Development w swojej ofercie posiada nowe mieszkania z aneksem kuchennym na sprzedaż w Dąbrówce. Proponowane przez dewelopera lokale to nowoczesne i przestronne apartamenty, które zostały ulokowane na osiedlu Księżnej Dąbrówki. Cała inwestycja znajduje się w malowniczej miejscowości Dąbrówka pod Poznaniem, skąd przyszli mieszkańcy mają zapewniony łatwy dostęp do komunikacji miejskiej, wygodnej infrastruktury drogowej i zielonych terenów rekreacyjnych. Mieszkanie pod Poznaniem można kupić bezpośrednio od dewelopera, w atrakcyjnych cenach. Każdy lokal na sprzedaż został nowocześnie i funkcjonalnie zaprojektowany. Pracujący nad inwestycją architekci zadbali o solidne wykończenie mieszkań przy użyciu wyłącznie najwyższej jakości materiałów.

Oryginalny design i wiele udogodnień – mieszkania na sprzedaż w Dąbrówce

Osoby, które zdecydowały się na mieszkanie pod Poznaniem pochodzące od firmy Nickel Development, mogą liczyć na bezpieczeństwo, komfort życia, profesjonalne wykonanie i podwyższony standard mieszkalny. Mieszkania z aneksem kuchennym w Dąbrówce posiadają liczne udogodnienia takie jak:

  • komórki lokatorskie, rowerownie, wózkownie,
  • miejsca parkingowe na osiedlu,
  • place zabaw.

Idealne mieszkanie dla singli lub rodziny

Firma Nickel Development umożliwia swoim klientom zakup mieszkania w stanie surowym lub w wersji pod klucz. Opcja pod klucz polega na tym, że całkowitym urządzeniem mieszkania zajmuje się zespół architektów, managerów i wykonawców, współpracujących z deweloperem pod szyldem Nickel Asystent. Ze względu na nowoczesne i funkcjonalne zagospodarowanie przestrzeni, oferowane przez dewelopera mieszkania na sprzedaż w Dąbrówce będą idealne dla: singli, par, rodzin.

Wielkopolski deweloper w swojej ofercie posiada także mieszkania pod Poznaniem:

  • z ogrodem,
  • z tarasem lub balkonem,
  • z kuchnią.

Proponowane mieszkania na sprzedaż w Dąbrówce zostały w pełni przystosowane do potrzeb klientów. Nickel Development jest cenionym deweloperem w branży mieszkaniowej.