Dlaczego warto zdecydować się na podłogę z desek Jesion Bursztyn?

Dwuwarstwowa podłoga ułożona z desek Jesion Bursztyn zbudowana jest na podstawie takiej samej konstrukcji jak FertigParkiet. Różnicą między tymi dwoma produktami jest wielkość pojedynczego elementu podłogi. FertigDeska Jesion Bursztyn to podłoga, która cechuje się delikatnym, ciemnobrązowym zabarwieniem. Na jej powierzchni da się także zauważyć dowolny przebieg słojów. Podłogi drewniane tego typu zjawiskowo prezentują się w przestronnych, a także reprezentacyjnych pomieszczeniach.

Ekskluzywna podłoga Jesion Bursztyn

FertigDeska Jesion Bursztyn, ze względu na dwuwarstwową konstrukcję, świetnie poradzą sobie w pomieszczeniach, gdzie zainstalowane zostało ogrzewanie podłogowe. Znajdująca się w ofercie deska Jesion Bursztyn, w zależności od oczekiwań klienta, może być zabezpieczona na dwa sposoby – czterema warstwami olejowosku lub też ośmioma warstwami naturalnego lakieru.

Klient, decydując się na zakup deski Jesion Bursztyn, może wybierać między wieloma dostępnymi w ofercie rozmiarami. Pojedyncza deska może być szeroka na 140, 150 milimetrów, a długa na 700, 800, 900, 1000, a nawet 1500 milimetrów. FertigDeska Jesion Bursztyn to podłoga, która ma 6 milimetrową warstwę wierzchnią lub też 3,6 milimetrową. Podczas składania zamówienia należy zwrócić na to uwagę! Polecamy także przejrzeć nasze wyjątkowe parkiety drewniane.